wybielanie zębów

Śnieżnobiały uśmiech nie wymaga stanowić tylko kwestią genów. Dzięki odpowiednim sposobom wybielającym pięknymi zębami może bawić się wszystek z nas!

Wybielanie zębów Grodzisk Wielkopolski

Naturalnie białe zęby sprowadzają się dość rzadko. Grupę osób posiada zęby w kolorze kremowym lub coś żółtawym. Jednak popularność hollywoodzkiej biel nie maleje – jeszcze nic z nas przyjmuje się na wybielanie zębów, aby oddać im lubiany odcień.

kup teraz na allegro

 

Aktualnie można wybielić zęby zarówno samodzielnie, jak dodatkowo w gabinecie stomatologicznym. Jaka metoda będzie najwłaściwsza, by uzyskać doskonały efekt?

Spis treści:

Co działa na naturalny kolor zębów?
Wybielanie zębów – na czym to polega?
Jak wybielić zęby – w zamku lub u dentysty?
Domowe metody wybielania zębów
Gabinetowe metody wybielania zębów
Biała dieta – następowanie po wybielaniu zębów
Czy wszystek ząb można wybielić?
Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów
Gdzie skorzystać z fachowych usług wybielania zębów także zagranicznych zabiegów stomatologii estetycznej?
Co działa na naturalny kolor zębów?

Naturalny kolor zębów zapewne żyć różnorodny – od bieli aż do kolorów żółtego. Kolor ten warunkowany jest przede wszystkim czynnikami genetycznymi, czyli u wszystkiej kobiety zapewne być on mało inny.

Warto jednak wskazać, że jeszcze sam mamy nacisk na wygląd uśmiechu. Palenie papierosów, zażywane leki, głównie antybiotyki, dieta, w tym picie dużej kwot herbaty i kawy, czerwonego wina, kolorowych napojów, choroby i uszkodzenia zębów i mogą wpłynąć na ich kolor.

Co więcej, odcień uśmiechu zamienia się wraz z wiekiem. U starych osób przychodzi do ścieńczenia się warstwy szkliwa, stąd też żółtawa zębina jest to mocniej widoczna.

Ale chociażby w tych przykładach można wziąć śnieżnobiały uśmiech. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki jakim stanowi ostatnie dodatkowe – nawet podczas jedne wizyty w gabinecie!

Wybielanie zębów – na czym to polega?

Aby nadać zębom odpowiedni odcień, najczęściej przygotowuje się wybielanie zębów Kraków to samo z wielu miast, gdzie możemy zyskać takich braków w gabinetach stomatologicznych, tylko do dyspozycji pamiętamy również specjalne preparaty do zysku w budynku.

Na czym dokładnie polega wybielanie zębów? To proces polegający na oddaniu im doskonalszego odcienia. Niczym on przebiega? Powszechnie daje się wtedy odpowiednie związki wybielające, jakie są bezpieczne dla zdrowia pacjenta – nadtlenku wodoru albo nadtlenku karbamidu w odpowiednich stężeniach.

Generalnie, wybielanie zębów to sposób bezpieczny, jednak warto wskazać, że u niektórych pacjentów może pojawić się nadwrażliwość zębów i dziąseł jako główny skutek uboczny.

W relacje do wybranej metody wybielania zębów efekt można podziwiać od razu lub jeszcze należy zaczekać na niego z kilku dni do kilku tygodni. Wobec tego, na co warto się zdecydować, aby napawać się śnieżnobiałym uśmiechem?

Jak wybielić zęby – w zamku lub u dentysty?

Osoby chcące wybielić zęby mogą zdecydować się na wzięcie z preparatów przeznaczonych do prywatnego użytku, lecz dodatkowo mogą udać się do gabinetu stomatologicznego, aby tam skorzystać z zabiegów profesjonalnych.

Domowe wybielanie zębów kupi na otrzymanie pozytywnych wyników, jednak należy uzbroić się w cierpliwość, dlatego należy poczekać na nie najczęściej kilka tygodni. Zaletą zabiegów u dentystę stanowi ich siła – wtedy efekt uzyskamy szybciej, jednak musimy tworzyć się także z znaczniejszym kosztem.

Wybielanie zębów Grodzisk Wielkopolski

Zatem, jaka forma wybielania zębów będzie najwłaściwsza? Sprawdź teraz szczegółowe informacje o jakiejkolwiek z nich a dobierz taką, która sprawdzi się u Ciebie!

Domowe metody wybielania zębów
pasty wybielające
paski do wybielania zębów
żele wybielające
Pasty wybielające

W jakimś sklepie możemy kupić specjalne pasty wybielające. To pasty do zębów, które obejmują większą kwotę substancji ścierających powierzchowne przebarwienia, a też mogą powodować niewielki dodatek substancji wybielających.

Wybielanie zębów z zastosowaniem past jest dodatkowe, tylko nie u wszystkiej kobiety daje optymalny efekt. Co więcej, należy pamiętać o tym, by nie podawać ich długotrwale – powyżej 2-3 miesięcy, bo mogą powodować nadmierne zarysowanie szkliwa, a zęby staną się wtedy bardziej wrażliwe na choroby.

Cena: 2-50 złotych. Wybielanie zębów Grodzisk Wielkopolski

Paski do wybielania zębów

Do codziennych metod wybielania zębów kwalifikuje się także paski wybielające. Są toż nasączone żelem wybielającym przezroczysta paski, które przykleja się na wysoki i dolny łuk zębowy. Działają głównie na zęby przednie – do „czwórek” lub „piątek”.

W tym wypadku efekt wybielania zapewne żyć zdrowszy niż w zestawieniu do past, tylko nie będzie on tak efektowny jak przy wybielaniu gabinetowym. Czas tłumaczenia toż najczęściej około 7-14 dni.

Cena: 20-200 złotych. Wybielanie zębów Grodzisk Wielkopolski

Żele wybielające

Mają działanie podobne do pasków, ale nakładane są na zęby z zastosowaniem pędzelka lub w składzie wraz z żelem dostają się nakładki na zęby. Czas stosowania żeli do wybielania zębów toż najczęściej około 10-14 dni.

Cena: 15-200 złotych.

Gabinetowe metody wybielania zębów
wybielanie nakładkowe
wybielanie lampą
Wybielanie nakładkowe

Niemalże każdy dobry gabinet stomatologiczny może zaproponować swoim pacjentom wybielanie zębów z wykorzystaniem nakładek, które następnie kończy się żelem wybielającym. W zestawieniu do wybielania zębów w bloku pacjenta, stawia się wtedy większe stężenia związków wybielających, stąd też uśmiech zapewne istnieć coraz bielszy!

Zabieg zakłada się od wykonania wycisków zębów, na bazie których organizuje się następnie specjalne osłony z ciała nakładane na zęby. Stomatolog oferuje także pacjentowi żel wybielający do używania w bloku. Pacjent powinien używać go wszystkiego dnia, wypełniając nakładki i zamierzając je na zęby.

Czas trwania kuracji toż przeważnie z 7 do 14 dni, przy czym skutek może podeprzeć się na znaczniejszy czas niż w sukcesie wybielania domowego.

Cena: 700-1000 złotych. Wybielanie zębów Grodzisk Wielkopolski

Wybielanie lampą

Druga oferta prosta w gabinetach stomatologicznych to wybielanie zębów lampą. W tym wypadku stawia się specjalne środki wybielające oraz lampę, która przynosi ich aktywację. Taka strategia idzie na pozyskanie efektów widocznych już po godzinie!

Takie wybielanie zębów Kraków to samo z centrów, gdzie stanowi ono dostępne, uważane jest za najlepszą drogę. Wówczas efekty wybielania są najlepsze – można dostać dużo większą dysproporcję w charakterach zębów niż z zastosowaniem nowych form. Stanowi wtedy też sposób bardzo duży – raz wykonany kupi na utrzymanie efektów nawet do 2 lat. Dodatkowo, to bezpieczna metoda, która powodowana jest pod nadzorem specjalisty.

Cena: 1000-1200 złotych. Wybielanie zębów Grodzisk Wielkopolski

Biała dieta – następowanie po wybielaniu zębów

Aby efekt wybielania zachwycał nie ale z razu po zabiegu, lecz jednocześnie na długi godzina po nim, należy pamiętać o odpowiednim postępowaniu. Duża istnieje w tym wypadku tak zwana biała dieta. Co wtedy jest?

Biała dieta to dieta, która promowana jest po zabiegach wybielania zębów, a i innych zabiegach stomatologicznych, na dowód skalingu i piaskowaniu. Polega ona na wykluczeniu z diety barwiących produktów, jakie mogą zmienić kolor zębów.

Podczas białej diety należy zrezygnować między drugimi z: kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych, coli, a zarówno z własnych artykułów spożywczych wywołujących zabarwienie zębów. Także reklamuje się rezygnację z palenia tytoniu.

Białą dietę powinno się świadczyć przez minimum 2 dni po wybielaniu zębów, lecz im dłużej przestrzega się jej zaleceń, tymże ciekawsze produkty można wziąć. Wówczas biel zębów po zabiegu zapewne żyć pewna nawet do 2 lat!

Czy wszystek ząb można wybielić?

Wybielanie zębów to sposób, który idzie na pozyskanie znacznie dobrych wyników, jednak należy pamiętać o tym, że nie wszystkie zęby mogą być poddane wybielaniu.

Związki wybielające dotyczą dopiero na zęby naturalne, stąd więcej nie zastąpią one koloru koron, licówek, mostków czy te plomb w zębach. Wobec tego panie posiadające dużą suma wypełnień mogą nie osiągnąć satysfakcjonujących efektów – poprzedni kolor plomb pozostanie publiczny również że huśtać się w oczy.

Także wybielanie zębów martwych wymaga odpowiedniego postępowania – stawia się wtedy specjalny zabieg polegający na wstrzyknięciu substancji wybielającej w ząb po jego rozwierceniu. Kojarzony jest po leczeniu kanałowym, gdy ząb staj esie ciemniejszy.

Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów

Nowoczesna stomatologia estetyczna więc nie tylko wybielanie zębów Kraków dodatkowo w pozostałych miastach. To dodatkowo pełna paleta innych zabiegów, które powodują na pozyskanie efektu bielszych zębów. Z czego warto wziąć?

Skaling i piaskowanie

Zabieg skalingu i piaskowania to higienizacja zębów, która polega na wykluczeniu z nich osadu i osadu nazębnego. U dużo osób idzie na pozyskanie znacznie korzystnego efektu – zęby będą widocznie jaśniejsze.

Warto wskazać, że skaling i piaskowanie podawane są i przed wybielaniem zębów, aby kupić ciekawsze efekty.

Cena: 150-250 złotych.

Licówki

Licówki to niewielkie płatki porcelany, które nakładane są na zębie. Ich celem jest korekta kształtu zęba, a dodatkowo jego koloru. Dzięki licówkom można wziąć znacznie delikatne rezultaty i sprawiać się całkiem nowym, piękniejszym uśmiechem!

Cena: 600-1500 dobrych na sam ząb. Wybielanie zębów Grodzisk Wielkopolski

Korony

Korony protetyczne przydatne są na ząb, który uległ zniszczeniu lub infekcji. Zmieniają go oraz idą na prowadzenie jego wielkości. Korony można mieścić na swobodnym korzeniu lub na implancie stomatologicznym.

Korona kupi na wszelką zmianę koloru zęba, a dodatkowo zapewne żyć zużywana w charakteru poprawy estetyki uśmiechu w sukcesie, gdy ząb nie jest realny do wyleczenia.

Cena: 1200-2000 złotych za jakiś ząb.

Gdzie skorzystać z fachowych usług wybielania zębów także zagranicznych zabiegów stomatologii estetycznej?

Chcesz zajmować się ze śnieżnobiałego uśmiechu? W takim przypadku wybierz dobry gabinet wykonujący wybielanie zębów Kraków to miasto, gdzie pomoce te oferuje Klinika Stomatologii Estetycznej SE+. To tam można użyć z szerokiej palety profesjonalnych procedur skupionych na wybielaniu zębów.

0 0 votes
Daj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Doradca GSM

Doradca GSM

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x