Kurier - Jak postąpić z firmą, która nieterminowo dostarcza przesyłki?

Firma Kurierzy zwraca się upraszczaniem całego procesu składania zamówień od wystawienia zapotrzebowania na przesyłkę przesyłki aż do dania. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki kiedy i ważne zlecenia paletowe, hurtowe dla firm. Świadczymy oraz wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (otwarte na krajowej stronie po wprowadzeniu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o daniu przesyłki, mocna i estetyczna stawka za pomoc, infolinia dostępna dla kupujących w godzinach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy odpowiedzialność w razie jakichkolwiek kłopotów z dostarczeniem przesyłki, posiadamy zniżki (na dowód dla biznesów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na dowód wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid oraz dużo, wiele innych. Zamawianie z nami przesyłek, to zwykle prosta czynność, oszczędzająca klimat oraz pieniądze.

DPD kurierzy Łobez

 

Jesteśmy jedną z prowadzących firm na rynku wykorzystujących się logistykom przesyłek. Chodzimy na bliską markę już z 2009 roku i wyróżniamy się profesjonalizmem, na jakimś okresie naszej pracy – od zamówienia do dania.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych użytkowników na terenie naszego kraju a za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi firmami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, i mężczyznami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas swoich użytkowników i wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych już dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez sensu na to, lub posiadasz przesyłkę nie standardową, albo jej trwanie doręczenia tworzy żyć ustalony, uwzględniając rodzaj opakowania i wygląd przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana podstawa danych wybierze ci najtańszą dostępną możliwość na rynku spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Łobez

Po wykonaniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego emitowanej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium informacji na temat wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od terminu dostawy, firmy jaka stanowi najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia następnego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na stronie www. wysylka-palety. pl możesz osiągnąć więcej informacji na element naszej oferty, także serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas. Nie zostawiaj momentu na poszukiwanie dziesiątek stron firm kurierskich, by znaleźć najprzyjaźniejszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, i dowiesz się wszystkiego, by zoptymalizować swoje przesyłki najlepszej jak to właśnie możliwe.

DPD kurierzy Łobez

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę bardzo energicznie i biorąc się do każdych norm bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako jedyni z niskich na placu, co dużo daje nas spośród konkurencji, i tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w transporcie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by uzyskać licencję transportową, ale dawało się, gdyż teraz możemy oznaczać usługi też dużo dobrze.
Gdy zależysz znaleźć najodpowiedniejsze przesyłki kurierskie i wyjątkowe ceny wysyłek w pojedynczym miejscu, to właśnie u nas. Firma KurJerzy. pl umożliwia ci klasa i pielęgnację o każdego mężczyzny dlatego u nas inwestujesz swój cenny klimat oraz pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na pełnym świecie. Aby pomóc ci związek z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, tylko z łatwością składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci pomogą ci również w rozwiązaniu wszystkiego rodzaju tematów w drogi i łagodny sposób. Zadowoleni klienci, to substancja rozwoju swej firmy, ponieważ są dla nas najcenniejsi.
Czy wiesz, że używamy właśnie ze doświadczonych, solidnych i wyszukanych firm kurierskich? Dzięki temuż pamiętasz gwarancję udzielanych przez nas usług na najszerszym szczeblu.

DPD kurierzy Łobez

Oczywiście jesteśmy system zgodny z każdymi wytycznymi RODO. Co to świadczy dla ciebie? Rejestrujemy wszelkie niezbędne informacje swoich klientów, którymi różnisz się z nami podczas składania zamówień, i potem przechowujemy je bezpiecznie zgodnie z ludźmi wytycznymi RODO i prawym prawem Polskim.

Działamy fair i znamy jak piękny jest twój czas, więc jako prawdziwi na rynku wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do przyjęcia z nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, jaka z wszelkiego początku nie została złożona na etap. Także jeżeli jesteś pomysł wysłać produkt kopertowy lub paczkę z gwarancją doręczenia na okres, to właśnie u nas!

Doceniono nas na rynku Polskim i wyróżniono na środowisku innych firm nominacją do zapłaty Ekomers w liczby „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia zmieniamy polską firmę, by sprostać najbardziej dużym wymaganiom naszych każdych użytkowników. Spełnimy i twoje wymagania. Nie ufasz? Zadzwoń – z radością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami dasz.

DPD kurierzy Łobez

Zobacz również Wysyłka palety

0 0 votes
Daj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Doradca GSM

Doradca GSM

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x